SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
367 744 €
(3 065 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This is a luxury beachfront condominium located in the center of Hua Hin. Centrally located opposite Tops Supermarket and a 8 minute walk to Market V...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate