SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
111 193 €
(1 853 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
60 τ.μ.
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The great value 2 bedroom condo is only a short walk from Cicada market. The unit which is on the 3rd floor is 60 sqm and has 2 bedrooms, 2 bathrooms ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 338ημέρες
Ενημερώθηκε: 337ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara