SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
144 470 €
(1 245 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
116 τ.μ.
เฉลิมพระเกียรติ 9 ซอย 4, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This condominium comprises of a single building, having 8 floors and includes 79 units.FacilitiesFacilities at Nova Atrium include elevator, parking,...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

เฉลิมพระเกียรติ 9 ซอย 4, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate