SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
80 186 €
(2 291 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
35 τ.μ.
1, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The luxury lowrise boutique building developed by the well known developer. This 8 floor condo building has four size units to choose from, all of th...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

1, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate