SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
78 539 €
(1 826 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
43 τ.μ.
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The new condo is the perfect residence for those preferring calm and contemplative tranquility. Serenity Wongamat will definitely live up to its name...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate