SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
250 761 €
(3 299 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
76 τ.μ.
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This Condominium comprises of 2 buildings, having 31 floors and includes 353 units.Location- Near Wong Amat Beach 1 minute, Soi Naklua 16, Pattaya - ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate