SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
105 319 €
(3 009 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
35 τ.μ.
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Brand new luxury condo in North Pattaya with free wifi for long term rent.1 bed room 1 living room pool view, floor 2nd, size 35 sqm.Fully furnished ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate