SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
115 411 €
(3 297 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
35 τ.μ.
ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Modern 1-bedroom condo for sale with sea and city views in one of Pattaya’s most desirable residential areas, perfect for investment, holiday living, ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Roof21 Thailand