SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
58 559 €
(2 169 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
27 τ.μ.
พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to City Garden Tropicana Pattaya. Discover comfort and convenience in this beautifully appointed, ideally located studio room, 1 Bathroom cond...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 47ημέρες
Ενημερώθηκε: 47ημέρες

Τοποθεσίες

พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REMAX Capital Property