SUPA24
181 652 €
(1 580 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
115 τ.μ.
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : Amari Residences Pattaya ( sky residence )
GPS : https://maps.app.goo.gl/EZ7HqjdX2fkZaSNE8
Listing ID : CX-117047
FOR SELL : 6,660,000 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property