SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
171 142 €
(1 585 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
108 τ.μ.
พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

108 Sqm 2 Bedroom w/ Pool Views in City Garden Pattaya Condominium Condo For Sale - CGP24
Location: Central Pattaya, Soi 15 Pattaya 2nd Road.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 98ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co