SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
76 776 €
(1 422 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
54 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

1Bed in Sunset Boulevard 2 for Sale Great location and Quiet area! Is Available in Thai Company Name Ownership!! This is 1 Bedroom, 1 Bathroom Condo f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 334ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara