SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
113 059 €
(3 325 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
34 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dusit Grand Condo View is a condominium project, developed by Dusit Group, located at ถนน บวัญเมือง Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 335ημέρες
Ενημερώθηκε: 335ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara