SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
82 546 €
(1 353 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
61 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Large Studio for Sale in T.W. Condo JomtienGreat Value and Good location! Waiting for you to be new Owner!! Is Available in Foreign Ownership!!This is...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 331ημέρες
Ενημερώθηκε: 330ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara