SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
130 476 €
(1 812 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
72 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

1Bedroom for Sale in AD Hyatt Condominium Stunning Sea View!! Waiting for you to be New Owner! Is Available in Thai Name Ownership!! This is 1 Bedroom...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 330ημέρες
Ενημερώθηκε: 330ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara