SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
386 103 €
(2 491 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
155 τ.μ.
ถนนเฉลิมพระเกียรติ, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα155 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This spacious 2-bed, 2-bath apartment (155 sqm) sits on the 4th floor of a low-rise building in Na Kluea.This corner unit features a full Euro kitche...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 333ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเฉลิมพระเกียรติ, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara