SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
79 123 €
(1 758 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Pool views from this one bedroom condo for sale in Pattaya City. The apartment has a spacious open living plan with a sofa, TV, dining table that sea...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 380ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.