SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
74 548 €
(1 962 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
38 τ.μ.
ถนนพัทยาสายสอง, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This Luxurious codominium is a new landmark on the main Pattaya 2nd Road almost opposite the Hard Rock Hotel. It is ideally positioned to offer const...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 375ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนพัทยาสายสอง, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.