SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
250 587 €
(2 409 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
104 τ.μ.
ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This condo is on the 16th floor. It has two bedrooms and two bathrooms together with an impressive 3 balconies all of which have unobstructed sea vie...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 381ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.