SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
51 382 €
(1 657 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
31 τ.μ.
สุขุมวิท พัทยา 50, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

31.28 Sqm 1 Bedroom w/ Pool Views in S-Fifty Condominium (Phase 5) Pattaya Condo For Sale - SFC04
Location: Soi Sukhumvit-Pattaya 50 Alley, South Patt...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 380ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

สุขุมวิท พัทยา 50, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co