SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
139 885 €
(1 457 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
96 τ.μ.
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

96.56 Sqm 2 Bedroom w/ Partial Sea Views in Cosy Beach View Condominium Pratumnak Pattaya Condo For Sale - COSYB46
Location: Soi Kasetsin 9 Alley, Cos...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 379ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co