SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
57 277 €
(1 790 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
ถนนวุฒากาศ, แขวงตลาดพลู

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : Pe-La Wutthakat
GPS : https://goo.gl/maps/bQ3iaBFSps4r1Auq6
Station : BTS-Wutthakat
Listing ID : CX-29078
FOR SELL : 2,100,000 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนวุฒากาศ, แขวงตลาดพลู
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property