SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
121 919 €
(2 709 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
ถนนเพชรบุรี, แขวงถนนเพชรบุรี

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : The Platinum Condominium
GPS : https://goo.gl/maps/Hgjcnidpw8gvE5DH6
Station : BTS-Ratchathewi
Listing ID : CX-128886
FOR SELL : 4,470,00...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรบุรี, แขวงถนนเพชรบุรี
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property