SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
270 023 €
(4 286 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
63 τ.μ.
ถนนพญาไท, แขวงทุ่งพญาไท

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : Ideo Q Phayathai
GPS : https://goo.gl/maps/TUtsDAeCxpkNHTwd8
Station : BTS-Phaya Thai
Listing ID : CX-135979
FOR SELL : 9,900,000 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนพญาไท, แขวงทุ่งพญาไท
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property