SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
136 961 €
(2 977 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
46 τ.μ.
ซอยเพชรบุรี 36, แขวงมักกะสัน

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Corner apartment with very nice views.for rent and sales, A good sized one bedroom apartment on the 29th floor. Fantastic views from this quality con...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 378ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยเพชรบุรี 36, แขวงมักกะสัน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.