SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
364 263 €
(6 280 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
58 τ.μ.
ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A large 1 Bedroom Condo ready to move in with everything you need. Decorated with Contemporary Chic Style.Noble PloenchitCompleted high class condo i...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate