SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
790 493 €
(4 517 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
175 τ.μ.
ถนนเพชรบุรี, แขวงบางกะปิ

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα175 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A large two bedroom, two bath condo in The Capital Ekamai - Thonglor is being offered for sale. This is a corner unit and is is situated on the 25th ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 379ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรบุรี, แขวงบางกะปิ
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.