SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
80 461 €
(2 682 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
30 τ.μ.
ถนนเพชรเกษม, แขวงบางหว้า

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : The Parkland Phetkasem 56
GPS : https://g.page/PLPScondo?share
Station : MRT-Phasi Charoen
Listing ID : CX-120694
FOR SELL : 2,950,000 ฿ ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรเกษม, แขวงบางหว้า
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property