SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
100 302 €
(2 280 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
44 τ.μ.
ถนนเจ้าแม่กวนอิม

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Arise Condo At MahidolMahidol Road, Chiang MaiWe created the environment and design of this project from Lanna history. Ita€™s a€œVieng kum kama€, th...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเจ้าแม่กวนอิม
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate