SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
151 750 €
(2 168 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
70 τ.μ.
ซอยนาจอมเทียน 56

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situated in a boutique condominium featuring 64 exclusive units. The complex offers a wide range of facilities and is built with the highest quality ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยนาจอมเทียน 56
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate