SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
179 900 €
(2 221 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
81 τ.μ.
Halalovka, Trenčín

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜερική ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou bytu 81m2, ktorý sa nachádza na ulici Halalovka v Trenčíne. Byt je situovaný na 5....

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Halalovka, Trenčín
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík, RSc.