SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
189 000 €
(3 635 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
52 τ.μ.
Pri Šajbách, Rača

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

[b]Štýlový 2 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v tichom zelenom prostredí Rače[/b]
Ponúkame exkluzívne na [b]predaj krásny 2 izbový byt v jednej ...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Pri Šajbách, Rača
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

House reality estate s.r.o.

Vlastimil Friebert