SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
184 000 €
(3 472 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
53 τ.μ.
Pribinova, Malacky

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

​Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 53,7 m², situovaný v úplnom centre mesta Malacky. Byt disponuje moderným podlahovým kú...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Pribinova, Malacky
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MK REAL

Alexandra Zdravkovičová