SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
128 750 €
(2 739 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ODLIČAN STAN U ROMANIJSKOJ

ID 438 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju odličan stan u Novom Sadu na uglu Bulevar Evrope i Romanijske ulice,...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Aurora 369 nekretnine

Aurora 369 nekretnine