Λίστα προσφορών
35
35
35
165 000 €
(971 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
170 τ.μ.
Мике Аласа
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
5
επίπεδα
170 τ.μ.
μπάνια
2+
Prelepo uređen stan sa dvorištem
PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL!
Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri n...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ιδιόκτητος χώρος στάθμευσης
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
401ημέρες
Ενημερώθηκε:
330ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Мике Аласа
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.