SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
85 000 €
(1 491 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
57 τ.μ.
Aleea Făget, Arad

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vă oferim spre achiziție un apartament situat în zona centrală – Piața Spitalului, una dintre cele mai căutate locații din Arad pentru locuit sau inve...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Aleea Făget, Arad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ACASA | Agenție imobiliară