SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
550 000 €
(5 729 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
96 τ.μ.
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

2 Bedroom flat with 96sqm, outdoor area of 11sqm and parking space, inserted in the most recent residential project to be born on the banks of the Dou...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 186ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Castelhana