Λίστα προσφορών
220 000 €
(2 115 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
104 τ.μ.
Rua Nova do Monte, Vila Nova de Gaia
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
6+
επίπεδα
104 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento vendido com contrato de arrendamento
Excelente oportunidade de investimento – Exclusivo IAD Portugal!
Apresentamos este apartamento T3 t...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Πάτωμα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Γ - Οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
209ημέρες
Ενημερώθηκε:
173ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Nova do Monte, Vila Nova de Gaia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.