SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
232 750 €
(4 156 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
56 τ.μ.
Rua 19, Vagos

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover the comfort and elegance of this one-bedroom apartment located in the prestigious Boa Terra Apartments development. This space stands out for...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Rua 19, Vagos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed