Λίστα προσφορών
22
22
22
230 000 €
(2 674 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
86 τ.μ.
Rua dos Salgueiros, Sintra
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
86 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
3-bedroom apartment with an area of 96 square meters, located in Rio de Mouro, in Sintra, Lisbon district. Situated in a consolidated residential a...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Πάτωμα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
491ημέρες
Ενημερώθηκε:
491ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua dos Salgueiros, Sintra
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Move.On
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Move.On
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή