SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
890 000 €
(5 633 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
158 τ.μ.
Avenida do Rio, Silves

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα158 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT564496

Live the Luxury by the Seaside at Bayline: Your New Exclusive Retreat in the Algarve

Introducing a new 3 bedroom...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΘέαΕπιπλωμένοΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδιαΈξυπνες συσκευές

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida do Rio, Silves
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Lisboa Time Oriente