SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
506 000 €
(11 767 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
43 τ.μ.
Estrada de Argéis, Sesimbra

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Studio apartment with 51 sqm located in the Legacy by the Sea tourist development in Sesimbra.
This studio has a kitchenette at the entrance, an area ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada de Argéis, Sesimbra
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infante & Riu - Portugal Real Estate