SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(1 940 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
116 τ.μ.
Rua de Olivença, Santarém

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MAIO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 116 m2, situado na freguesia de Marvila, Santarém. Localizado numa zona tranquil...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Olivença, Santarém
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Domus RS | Mediação Imobiliária