SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
255 000 €
(2 476 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
103 τ.μ.
Rua de Olivença, Santarém

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento T2 com uma área total de 122 metros quadrados, situado em zona central da cidade de Santarém. Localizado numa zona tranquila, este imóvel...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 234ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Olivença, Santarém
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Castle