SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
450 000 €
(7 258 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
62 τ.μ.
Rua do Almada, Porto

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento T1 novo com 61,7 m2 e varanda.

Num edifício dos anos 60, maioritariamente de serviços nascem três apartamentos de charme.
Completamente r...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένοΣυσκευές κουζίναςΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΠεζοδρόμιοΞύλινες δοκοίΘερμοσίφωναςΠλυντήριο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Rua do Almada, Porto
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

100 Domus - Med. Imob. Lda.