SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
900 000 €
(8 411 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
107 τ.μ.
Portimão

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the serene village of Alvor, Urbanização Má Partilha presents an exclusive penthouse that combines modern luxury with the beauty of the Alg...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 185ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Portimão
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Divine Home