SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
295 000 €
(2 438 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
121 τ.μ.
Estrada de Quelfes, Olhão

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oportunidade de adquirir apartamento T2, ainda em planta a um apelativo preço de lançamento, com acabamentos de 1ª qualidade, em condomínio com piscin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada de Quelfes, Olhão
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Around The Sun