SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
505 690 €
(3 951 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
128 τ.μ.
Rua da Padaria, Olhão

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Neubau mit 4 Schlafzimmern in Olhão, in einem wachsenden Wohngebiet mit gutem Zugang zur A22 und N125. Integriert in eine Eigentumswohnung mit Schwimm...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 114ημέρες
Ενημερώθηκε: 87ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Padaria, Olhão
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Brava Properties