SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
625 000 €
(5 081 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
123 τ.μ.
Rua Beatriz Ângelo, Odivelas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentamos um apartamento distinto, composto exclusivamente por T3, localizado na Rua Beatriz Ângelo, na Póvoa de Santo Adrião uma zona em clara exp...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΑσφάλειαΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευές

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Beatriz Ângelo, Odivelas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Habisale