SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
220 000 €
(957 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
230 τ.μ.
Rua da Calçada, Melgaço

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα230 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Descubra o lar dos seus sonhos no coração da vila de Melgaço! Apartamento T4 excecional, localizado no centro da vila, perto de todos os serviços e co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 181ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Calçada, Melgaço
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές